Ponitrianske muzeum v Nitre


Prejdi na obsah

Hlavné menu:


FPU

Kamerový systém v múzeu


Ponitrianske múzeum v Nitre získalo v roku 2016 grant Fondu na podporu umenia na realizáciu kamerového systému v priestoroch múzea. Fond na podporu umenia podporuje rôzne projekty v oblasti kultúry a v prípade múzeí aj projekty na ochranu kultúrneho dedičstva a finančný príspevok na kamerový systém je jedným z nich. Inštalovaný kamerový systém s nočným videním automaticky nahráva všetky udalosti v monitorovaných priestoroch a zároveň umožňuje ich sledovanie na monitore. Chráni tak nielen vystavené predmety, ale aj našich lektorov a návštevníkov v prípade nepredvídateľných udalostí.


Modernizácia EZS v Ponitrianskom múzeu v Nitre

Ponitrianske múzeum v Nitre vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia pokračuje v technickom zabezpečovaní zbierkových predmetov vo výstavných priestoroch i depozitároch. Koncom roka 2017 to bol projekt Modernizácia EZS v Ponitrianskom múzeu v Nitre, ktorým sme nahradili zastaraný systém.


C:\_zverejnit na stranku 2018\(Modernizácia EZS - tabuľka).jpg
Error File Open Error
C:\_zverejnit na stranku 2018\maj 2018\20180522_115938.jpg
Error File Open Error

Drevený voz s drabinami

Ponitrianske múzeum vvďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia získalo do svojich zbierok drevený voz, ktorý sa bežne používal od 20-tych rokov 20. storočia ako dopravný prostriedok pri poľnohospodárskych prácach v širokom okolí Šiah. Doplnil tak expozíciu Domu ľudového bývania v Šali.


EZS v Dome ľudového bývania v Šali

Ponitrianske múzeum v Nitre vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia pokračuje v technickom zabezpečovaní zbierkových predmetov vo výstavných priestoroch i depozitároch. V roku 2018 to bol projekt nového EZS v Dome ľudového bývania v Šali.Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu